Sofer Profesionist C+E Pinchbeck, Spalding Lincolnshire Anglia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 Profesie Sofer Profesionist C+E
2 Necesar personal 10
3 Descriere
În calitate de șofer de clasa 1, veți fi responsabil de livrarea mărfurilor în magazine. Printre responsabilitati vor fi si descărcarea, completarea hârtiei și handbaling alte sarcini, după cum este necesar în zona Spalding. Livrarea națională efectuată în orele zilnice de muncă, întoarcerea la același depozit (cu excepția cazului în careseva lucra si noaptea,daca seva lucra noapte vor fi cu plăți suplimentare). Livrări unice, precum și colecții.
4 Locatie/ Tara Pinchbeck, Spalding Lincolnshire Anglia
5 Data de inceput Cat mai repede posibil
6 Data de sfarsit -
7 Experienta necesara Cel puțin 2 ani de experiență în calitate de șofer de tir C+E
8 Cazare Cazare în apropierea locului de muncă (60 £ - 80 GBP pe săptămână, tcu utilitatile incluse)
9 Salariu pe saptamana BRUT Garantat 650 GBP pe săptămână (5 schimburi pe săptămână)
Salarii săptămânale - în fiecare zi de vineri / tarife zilnice:
• Zile: 128 GBP (4 în 4 ture)
• Zile 131 GBP (5 din 7 ture)
• Nopți: 137 GBP (5 din 7 ture)
Plata de noapte 25,50 lire sterline pe noapte.

CERINTE

10 Transportul Romania-Anglia Suportat de candidat. Toți candidații acceptați vor fi ridicați de la aeroport, duși la BB pentru o noapte, înregistrați a doua zi și conduși către client pentru un test de abilitate (asistență completă)
11 Transport cazare-loc de munca Cazarea este la cateva minute de locul de munca,
12 Program de munca Orele de lucru pot varia în funcție de rute. Se poate lucrasi ziua si noaptea
13 Ore suplimentare Da, se pot realiza, fiind platite astfel: rata de baza(14,85 brut pe ora) pe ora plus 128,40 % (14,85 brut pe ora)
14 Atestar/Tahograf Digi taco card și CPC
15 Limbi straine Engleza mediu
16 Asigurari sociale Da, platite de catre angajator
17 Permis de conducere Da, Permis de conducere cu drept de a conduce vehicule HGV 1 / C + E
18 Masina proprie Nu, nu este necesar

Echipament protectie

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.