Selectam Care Assistant pentru o familie din UK

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie din Anglia selecteaza Care Assistant pentru ingijirea unei batrane in varsta de 75 de ani. Salariu de 300 Lire sterline/saptamana. Plecare rapida!

Responsabilitati:
Persoana selectata trebuie sa se ocupe de:
- ingrijirea batranei;
- toaleta si toate aspectele legate de igiena personala (asistarea);
- asistarea persoanei ingrijite de a lua medicamente prescrise;
- curatenie, gatit, spalat.

CERINTE

Alte cerinte:
La acest program pot aplica persoanele care:
• au experienta in domeniu cel putin 1 an de zile;
• au cunostinte de limba italiana cel putin la nivel conversatiobal;
• au cunostinte de limba engleza la nivel cel putin conversational;
• nu au cazier judiciar;
• sunt clinic sanatoase atat fizic, cat si psihic.
Se accepta persoane de sex:
Feminin

Alte detalii:
SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariul: 300 Lire sterline/saptamana;
- cazare GRATUITA (camera proprie);
- masa GRATUITA;
- plecare URGENTA.

Costurile suportate de candidat:
Tariful de evaluare a eligibilitatii candidatului: 360 lei.

Tariful de mediere este 600 Lire Sterline (si nu se achita inainte, ci dupa primul castig), insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 450 Lire Sterline (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului comercial cu firma din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara.
- 300 Lire Sterline (beneficiind astfel de o reducere de 50%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

Candidatul mai suporta costurile cu:
- biletul avion

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.