Recrutam macelari, dezosatori, pentru Anglia

QUATTRO RECRUITMENT LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentare companie

Quattro este cea mai mare companie care acopera piata muncii pe plan de abatorizare din Sud-Estul Angliei.

- In present cautam macelari , dezosatori, si transatori pentru a incepe munca imediat intr-unul dintre abatoarele de PORCI situate in Malton, Anglia
- Compania are nevoie de 75 de dezosatori URGENT pana in luna Septembrie 2014.

Oferim:

- Munca permanenta;
- Salariu de 8.40 lire/ora;
- Minim 38 de ore pe saptamana, maxim 60 ore (posibilitatea de lucrat peste program platit cu 10.08 lire/ora;)
- Pana la 28 de zile pe an reprezinta concediu platit integral;
- Hainele special desfasurarii activitatii vi se vor oferii gratuit;
Orele suplimentare se platesc ,ce depasesc 40 de ore saptamanl
Punem la dispozitie o echipa care sa supravegheze si sa aiba grija de muncitori

Ajutor pentru 'primii pasi' in U.K. si deschiderea unui cont bancar
Avem grija ca participantii care vin pentru prima oara in UK sa fie preluati de la aeroport ,

* SALARIUL SE PRIMESTE SAPTAMANAL PENTRU SAPTAMANA ANTERIOR MUNCITA ( BANII SE PRIMESC IN CONTUL BANCAR DESCHIS IN UK )

NU SE PERCEPE COMISIOAN LA ANGAJARE.

CERINTE

- Experienta in dezosare spata si picor, transare - experienta de miminum 1 an.
- Limba engleza la nivelde baza,
- Responsabilitate si seriozitte,
- Capabilitatea de a trece o simpla proba de lucru cand ve-ti incepe munca in abator ca si dovada a testarii calitatii dv de macelar.

BENEFICII OFERITE

Bonus

-50 de lire pentru toti macelarii care incep sa lucreze in abator.
- 100 de lire ajutor financiar penru prima saptamana de lucru

Compania Quattro v-a venii in Bucuresti, Romania sa recruteze macelari in luna Septembrie 2014.

Pentru detalii suplimentare:

Va rugam sa trimiteti un SMS(mesaj telefonic)sau sunati la numarul:
0044 7500 845 556
Email: macelar@quattrorecruitment.co.uk

Quattro este cea mai mare companie care acopera piata muncii pe plan de abatorizare din Sud-Estul Angliei, avad mai mult de 40 ani experienta in acest domeniu.