Recrutam Asistenti Medicali Proaspat Absolventi

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

VPL Healthcare se adreseaza tuturor Asistentilor Medicali din Romania, cu sau fara experienta care doresc sa profeseze in Marea Britanie! Organizam la sfarsitul lunii Noiembrie, la Bucuresti, interviu fata in fata cu unul dintre cei mai mari angajatori din UK, pregatiti sa recruteze Asistenti Medicali fara inregistrare la NMC!

CERINTE

Criterii de eligibilitate:
- Limba engleza la nivel mediu - avansat (B1 - B2)

BENEFICII OFERITE

Ce beneficii veti avea in urma interviului?
1. Salariu atractiv: 8.50£ - 9.50£ / ora
2. Cazare gratuita timp de 3 luni
3. Bilet de avion gratuit
4. Curs intensiv de limba engleza gratuit, inainte de plecare (o luna de zile)
5. Un consultant va fi alaturi de dvs in fiecare zi pentru: a va procura actele necesare inceperii demersului la NMC; pentru a va crea dosarul de angajare

Anajarile se fac in 3 orase mari din Marea Britanie: Liverpool, Manchester si Glasgow.

CV-urile pot fi trimise la adresa office@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.