Pregătește-ți bagajele! Ultimele 3 locuri vacante pentru data de 29 Ianuarie 2018! Post: Îngrijitor bătrâni/Infirmier în azilele din Anglia!

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se acceptă și cupluri!

Beneficii:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Contract full-time, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare
- Concediu plătit - 28 de zile pe an
- Salarizare cuprinsă între 7,60 și 8,50 lire pe oră, în funcție de experiență și calificare
- Cazare asigurată contra cost
- Asistență în obținerea NINO și cont bancar

Cerințe:
- Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu-conversaţional;
- Nu se cere obligatoriu experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar reprezintă avantaj (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
- Pentru asistenții medicali - diplomă sau adeverință Postliceala Sanitară;
- Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori.

Contactează-ne şi beneficiază de servicii de calitate, profesionalism şi, mai mult, totul este gratuit, fără taxe sau comisioane!
- Testare la limba engleză - pregătire pentru interviu
- Realizarea CV-ului într-un mod profesionist
- Ajutor în întocmirea dosarului de angajare
- Asistență pe toată durata procesului de angajare, cât și după angajare

Brilliant Recruitment - Alegerea ta!

CERINTE

engleza-conversational

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595