Operatori Depozite si Fabrici Marea Britanie

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatori/Lucratori in FABRICI si DEPOZITE in MAREA BRITANIE.

Plecari rapide!

Responsabilitati:
- verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc
- mutarea bunurilor si produselor in depozit
- semnarea actelor de livrare
- consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate
- selectarea si ambalarea produselor pentru expediere
- sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor
- alte responsabilitati.

AVANTAJE:
- contract legal de munca
- salarizare intre 6.50 - 9.00 lire/ora (intre 1040 lire si 1500 lire/luna)
- plecari saptamanale.

Nu rata ocazia sa muncesti legal in ANGLIA !

CERINTE

Cerințe job:
- limba engleza nivel conversational
- atitudine buna si dorinta de munca
- dexteritate buna in manipularea obiectelor
- seriozitate
- cu si fara experienta.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.