Asistenti medicali pentru UK, interviuri in Romania

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un client important din UK va vizita Bucuresti si Cluj in luna Octombrie 2013 cu scopul de a intervieva asistenti medicali pentru oferte de munca de-a lungul Marii Britanii.

CERINTE

Daca sunteti interesat de aceatsa oportunitate, sau pur si simplu, doriti sa aflati mai multe detalii despre oferta de job, nu ezitati sa ne trimiteti CV-ul dvs. in limba Engleza sau sa ne contactati telefonic.

Aplicatiile vor fi luate in considerare nu mai tarziu de 20 Octombrie 2013.

Cerinte de baza:
- Inregistrare in cadrul Nursing and Midwifery Council (candidatii cu PRN vor fi, de asemenea, considerati eligibili).
- Nivel conversational de limba Engleza

BENEFICII OFERITE

Beneficiile pe care le puteti avea in urma aplicarii la aceasta oferta de job, sunt:
-Sprijin, din partea VPL Healthcare, in vederea obtinerii PIN-ului si pregatirii la limba Engleza, inainte de sustinerea interviului final
- Salariu competitiv
- Permis de munca asigurat
- Bilet de avion asigurat
- Prima lua de cazare asigurata
- Perioada de inductie (2 saptamani de training), pe cheltuiala angajatorului, asigurate inainte ca dvs. sa incepeti munca propriu-zisa

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.