Muncitori în depozite din Anglia

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectăm femei, bărbați, cupluri, grupuri de prieteni, pentru a lucra în depozite din Anglia!

Nu se percep taxe de mediere!

Responsabilități la locul de muncă:
Ridicare, ambalare, încărcare și descărcare, transportul mărfurilor pe teritoriul depozitului, completarea facturilor și alte responsabilităţi legate de post.

Locaţii:
- Rugeley, Staffordshire
- Atherton, Warwickshire
- Tamworth, Staffordshire
- Lount, Leicestershire
- Lichfield, Staffordshire
sau oricare altă localitate din UK pe care compania o consideră potrivită în funcţie de cerere.

CERINTE

- Limba engleză la nivel conversațional;
- Seriozitate;
- Profesionalism;
- Disponibilitate imediată.

BENEFICII OFERITE

- Cazare asigurată contra cost
- Salarizare cuprinsă între 7,50 și 10,00 lire pe oră, în funcție de experiență, nivel de limba engleză, ture, schimburi
- Asistență în obținerea NINO și cont bancar

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595