Muncitor NecalificatFull-time Warehouse Operative at Tesco

Mbsp Romania

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Full-time Depozit la Tesco operativ
Locație:
• Fradley, Lichfield, Staffordshire WS13 8NF

Descrierea postului:

Experiența anterioară depozit nu este necesară. va fi asigurat training.
• Include primirea mărfurilor în depozit; Verificarea tuturor stoc de intrare pentru lipsuri și daune; bunuri de logare primite; despachetarea și stivuire mărfuri; ambalarea produselor alimentare și a altor produse; îndepărtarea gunoaielor;
• Asigurarea tuturor animalelor se află în locul corect; reaprovizionare stoc,
• Raspunde la orice solicitare din operațiunile de ramură în cadrul mărfurilor specificate în, scanare, preluare și ambalare stoc; Se încarcă cadre, camionete si remorci.
• ridicarea comenzilor clienților cu precizie și de a face controale periodice pentru a se asigura bunurile facturate sunt expediate

CERINTE

Cunoastrea limbi engleze nivel A2
Fara cazier
Disponibil la ore de munca suplimentare .
Carnet de conducere reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Schimbul de zi - 6; 00 am la 2; ora 12
• trecerea la amiază - 2; 12 până la 10; ora 12
• tura de noapte - 10; 12 la 6; 00

• Luni până vineri:
£ 7, 60 / ora pentru schimburi de zi și la prânz lui
£ 8, 45 / ora pentru tura de noapte
• Sâmbătă:
£ 8, 30 / ora pentru schimburi de zi și la prânz lui
£ 9, 00 / ora pentru tura de noapte
• Duminică:
£ 10.00 / ora pentru tura de zi și la prânz lui
£ 11, 00 / ora pentru tura de noapte
Metoda de plată: cont bancar;
ore de lucru / saptamana: 40 + ore suplimentare;
Nu se percep comisioane.