Montator

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Montarea acoperisurilor din sticla si a copertinelor din sticla pentru terase.
-Utilizarea sculelor electrice.
-Munca in aer liber si ridicarea elementelor/structurilor grele.
-Munca la inaltime, pe scara.

CERINTE

-Buna intelegere a limbii engleze vorbite.
-Experienta in lucrari de intretinere si constructie usoara.
-Persoana puternica atat fizic cat si psihic.
-Disponibilitate pentru munca de teren.
-Detinerea permisului de conducere.
-Disponibilitatea lucrului pentru program prelungit.
-Disponibilitatea deplasarii in tot sudul Marii Britanii.

BENEFICII OFERITE

-Se ofera training.
-Echipamentul este asigurat.
-Se lucreaza minim 3 zile pe saptamana, exista posibilitatea de a efectua zile suplimentare platite.
-Weekend liber, ocazional se lucreaza sambata in cazul aglomerarii lucrarilor.
-Salariul de 15 000 Lire/an, intre 1050-1100 Lire pe luna(net).
-Salariul platit lunar, in ultima zi de vineri a fiecarei luni.
-Posibilitatea transferarii salariului direct in Romania.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.