Mecanici de camioane – Marea Britanie - Salarii excelente

Globalforce Resource

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta persoane cu experienta in:
- identificarea si rezolvarea diverselor probleme tehnice
- intretinerea, repararea si mentenanta diverselor tipuri de camioane Renault, Scania, Daf, Iveco , Mercedes
- intretinerea si reparatie pe partea mecanica (reparatii ambreiaj, cutie viteze manuala sau automata, transmisii cardanice, diferentiale, transmisii finale), hidraulica, pneumatica, electrica
- experienta in utilizarea diferitelor tipuri de echipamente de diagnoza reprezinta un avantaj
- detinerea certificatelor de calificare pentru folosirea testelor de diagnoza (Seat, Volswagen, Mercedes)reprezinta un avantaj

CERINTE

Candidatul ideal
- Experienta de minimum 4 ani in acest domeniu
- Diploma profesionala sau echivalenta mechanic de camioane
- Preferabil, dar nu obligatoriu atestate profesionale lucrari mecanice emise de producatori de camioane
- Necesara - Dorinta de a invata limba engleza

BENEFICII OFERITE

11-14 lire pe oră
concediu plătit
Pentru mai multe detalii contactati sau transmite CV-ul la marcel@globalforceresource.com