Macelari - Test Prima Saptamana Septembrie

Prestige Recruitment Specialist Ltd.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezosare pulpa sau spata pe banda mergatoare
Rata la ora: £7.50 - £8.50 depinde de experienta dumneavoastra si rezultatul testului
Ore spuplimentare platite dupa 40 de ore pe saptamana : ex – La rata de £8.50/ora suplimentar va fi £10/ora
Ore lucrate saptamanal intre 40 si maxim 60 de ore ( peste 40 de ore este suplimentar)
28 de zile de concediu platit
Se lucreaza de Luni pana Vineri, in cazul in care este de munca este posibil si Sambata. Programul este de la 6 dimineata pana la aproximativ 5 seara

CERINTE

Cel putin 1 an experienta in macelarie – dezosor de spata sau pulpa
Abilitati buna in manuirea cutitului
Experienta in domeniul procesarii carnii Experienta in lucru pe banda rulanta

Engleza nu este obligatorie

BENEFICII OFERITE

• Costul biletului poate fi recuperat dar pana la 100 de lire in cazul in care aveti 6 saptamani la rata de £8.50 pe ora
• Daca recomandati un prieten, macelar, puteti castiga 60 de lire ( in cazul cel recomandat trece testul si lucreaza cel putin 4 saptamani)

Prestige Recruitment Specialist este o companie independenta premiata din Anglia cu peste 20 de ani de experienta pe piata.
Unul din sectoarele importanta ale companiei este oferirea locurilor de munca in industrie alimentara.