Lucratori DEPOZITE pentru Marea Britanie

TIG Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ambalarea bauturilor racoritoare si a ghetii;
-incarcarea masinilor cu materii prime;
-paletizarea produselor la capatul liniei

CERINTE

-sa cunoasca LIMBA ENGLEZA, la nivel incepator;
-sa fie destul de rapid, astfel incat sa se poata asigura calitatea muncii prestate;
-sa fie dispus sa lucreze in weekend-uri, dar si in ture de noapte.

BENEFICII OFERITE

-se lucreaza in doua schimburi, cate 12 ore, de la 6:00 pana la 18:00, schimbul 1 si de la 18:00 la 6:00, schimbul 2;
-plata: 7.50£/h in primele 12 saptamani, iar dupa 12 saptamani, aveti dreptul la ore suplimentare, daca lucrati 4 zile pe saptamana. Acestea se platesc cu 9.60£/h.

NU se percep comisioane sau taxe!

Cazare:
Optional, va putem oferi suport si ajutor in vederea cazarii, contra cost.
Pentru detalii, va rugam apelati la TIG Recruitment 0771271105(mobil) /0314053890 (fix), sau la adresa de e-mail: contact@tigrecruitmentuk.com

TIG Recruitment este o firma al carui personal are in spate o experienta de peste 15 ani in domeniul recrutarii de personal pentru Marea Britanie