Lucratori DEPOZITE pentru Marea Britanie

TIG Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

-selectarea comenzilor utilizand scanerele de mana;
-ambalarea.

Program: -se lucreaza in doua schimburi, respectiv: Luni-Vineri- de la 6:00 la 15:00
-de la 15:00 la 23:00;
-programul de lucru in weekend este de la 10:00 la 19:00;
Salariu: Salariul de baza este de 7.80£/h
-experienta nu este necesara, va fi oferita o pregatire completa;

NU SE PERCEP COMISIOANE SAU TAXE!
Cazare: Optional, va putem oferi suport si ajutor in vederea cazarii, contra cost.

CERINTE

-sa cunoasca limba engleza la un nivel mediu (cel putin);
-sa fie dispus sa lucreze in schimburi si in weekenduri;
-sa aiba minim 18 ani impliniti;

BENEFICII OFERITE

orele suplimentare sunt platite dupa 42.5 ore;
Munca prestata in zilele de sarbatoare se plateste cu 11.70 £/h;
-daca sunt indeplinite obiectivele, candidatilor de success li se vor acorda contracte dupa 12 saptamani;

TIG Recruitment este o firma al carui personal are in spate o experienta de peste 15 ani in domeniul recrutarii de personal pentru Marea Britanie