Locuri de munca in menaj-Anglia

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumirea postului:
-Mothers Helps
-House Keepers-Menajere

Acte necesare inscriere:
-CV in limba engleza
-fotografie full body
-2 referinte pentru Mothers Helps

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic

Tel.0268420942,0740216246
Email:job@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro

CERINTE

-Pentru Mothers Helps:sa aiba experienta in ingrijirea copiilor, sa ajute si la treburile din casa.Uneori trebuie sa aiba doar grija de copii in timp ce mama copiilor este la servici.Trebuie sa detina permis de conducere.
-Pentru House Keepers:sa faca curatenie in casa si sa stie sa gateasca.
-Pentru ambele posturi:cunostinte de limba engleza la nivel mediu
-Personal feminin cu varsta intre 19-27 ani

BENEFICII OFERITE

-contracte incheiate pe 3-6-12 luni
-salariul de 150 lire sterline/saptamana
-cazare si mese asigurate gratuit
-program:40 ore/saptamana
-ore suplimentare platite

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate