Joburi Medici de Familie / General Practitioners in UK

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

- Pozitii vacante: Medici Specialisti Medicina Generala sau Medicina de Familie
- Sector: Spitale publice (NHS)
- Locatie: Anglia
- Beneficiile salariale sunt urmatoarele: £3.000 / luna in perioada de proba, £65.000 / an salariu de inceput dupa inregistrarea ca GP in UK, £75.000 - £100.000 / an (dupa 1 an de la inregistrarea in calitate de GP salariul este negociat de angajat si angajator)
- Perioada contractuala: permanent
- Angajatorul ofera sprijin pentru inregistrarea la The National Performers List si pregatirea la examenele MCQ si Simulated Surgery Exams - premergatoare si obligatorii inscrierii in calitate de GP in UK
- Bonus de relocare NERAMBURSABIL: £5.000
- Program standard de lucru 37.5 ore / saptamana, iar salariul lunar poate varia in functie de turele de munca, ore suplimentare sau parteneriate cu alte institutii

CERINTE

- Nivel de limba engleza conversational
- Medic Specialist Medicina de Familie
- in curs de inregistrare la GMC sau pregatit sa inceapa inregistrarea

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.