INFIRMIERI IN CASE DE BATRANI UK

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza INFIRMIERI IN CASE DE BATRANI UK ! Se ofera contract pe perioada nedeterminata, Salariul: £ 7,50 - £ 10,50 in functie de experienta (£1,148 – 1,325 Net), se lucreaza 40 de ore pe saptamana!
Beneficii: doua saptamani de cazare gratuite, costul biletului de avion se ramburseaza, bonus de sosire de £100!
Responsabilitati:
-lucrul intr-o echipa care are ca scop oferirea de ingrijire rezidentilor din centrul rezidential in vederea satisfacerii nevoilor zilnice ale acestora;
- asigurarea igienei personale a rezidentilor;
- oferirea de ajutor in schimbarea hainelor, in hranire, deplasare;
- curatarea camerei rezidentilor, ingrijirea de garderoba acestora, schimbarea paturilor;
- ajutor in servirea mesei pentru persoanele care nu se pot deplasa si urmarirea respectarii dietei stabilite pentru fiecare rezident conform afectiunilor sale.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic la numarul de telefon: 0040 733 733 411 sau la adresa de email: cv@brainsconsulting.ro !

CERINTE

Limba engleza nivel conversational
Experienta in domeniu este un avantaj

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.