Familie cu 2 copii din Middleton selecteaza AU PAIR! 120 Lire/saptamana

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

O familie cu 2 copii (13 si 8 ani) din Middleton, Anglia, cauta AU PAIR. Salariul este de 120 Lire sterline/saptamana.

CERINTE

Se cere:

- Cunoasterea limbii engleze la un nivel bun;
- Experienta de lucru cu caii (ingrijire, calarit) deoarece familia detine numeroase animale, printre care si cativa cai;
- Cazier curat;
- Permis de conducere categoria B (candidata va avea propria masina).

BENEFICII OFERITE

AVANTAJELE ofertei de munca:

- Cazarea si masa sunt asigurate GRATUIT in cadrul familiei gazda, avand astfel posibilitatea sa economisiti mai multi bani;
- Se castiga o remuneratie de 120 lire sterline/saptamana;
- Sansa extraordinara de a va perfectiona nivelul limbii engleze, urmand cursuri de invatare/perfectionare la diverse institutii de invatamant din zona unde veti locui;
- O experienta extraordinara care oferă şansa candidatilor de a se familiariza cu specificul cultural al Marii Britanii şi al zonei în care vor locui;
- Sprijin din partea companiei pentru efectuarea dosarului de acceptare, precum si suport in organizarea plecarii;
- Propria masina.

Costurile suportate de candidat:

Tariful de evaluare al eligibilitatii: 100 lei.

In functie de momentul pe care candidatul il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 200 Lire Sterline – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

• VARIANTA 2: 300 Lire Sterline - Daca se plateste la semnarea contractului de schimb cultural, inainte de plecarea din tara.

• VARIANTA 3: 500 Lire Sterline - Daca se plateste in 2 rate lunare, din castig, cate 250 Lire Sterline/luna.

Candidatul mai trebuie sa achite: biletul de avion.

Aplica la aceasta oferta, iar unul dintre consultantii nostri te va contacta pentru a iti oferi toate detaliile referitoare la programul de munca si la pasii ce trebuie parcursi pentru plasarea ta in Anglia.

* Pentru mai multe detalii si informatii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.

S.C. EUROPRORECRUIT SRL
C.U.I.: RO32129152
NR.REG.COM: J40/10158/2013
Adresa: Str. Doamna Ghica, Nr.133, Et.1, BUCURESTI
Tel.: +4 031. 424. 74. 26
+4 031. 424. 74. 28
Fax: +4 031. 424. 74. 27
E-mail: secretariat@europrorecruit.ro
Web: www.europrorecruit.ro

Program lucru: L-V intre 09:00 - 18:00.