Doctori si Asistenti medical pentru STRAINATATE

IMS Recruitment Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

IMS Recruitment cauta doctori si asistenti medical pentru posturi in strainatate, in special pentru Anglia, Irlanda, Germania, Elvetia, Franta, Maltal, Orientul Mijlociu dar si altele.
Pentru ofertele actuale vizitati-ne:
www.imsrecruitment.com
sau contactatin-ne
gabi@imsrecruitment.com

Pentru a aplica, va rugam trimiteti CV detaliat (format DOC sau PDF in limba engleza/franceza/germana) la:
Un CV model gasiti si pe pagina noastra:

Firma IMS Recruitment nu percepe nici un fel de comisione, etc. de la candidati!

CERINTE

DOCTORI
1. ANGLIA / IRLANDA
- cunostinte foarte bune de limba engleza
a) specialisti
b) RMO (Resident Medical Officer) - specialisti sau residenti (minim anul 3) - numai cu experienta chirurgicala (!) din domeniile anestezie, chirurgie, ortopedie-chirurgie, urgenta, generalist sau internist cu experienta chirurgicala

GERMANIA / ELVETIA
- absolventi medicina si specialisti
- CERTIFICAT de limba Goethe B2 !

FRANTA
- specialisti (anestezie, cardiologie, grastro-entrologie, geriatrie, ginecologie, pediatrie, radiologie, psihiatrie, pneumologie, medicine interna si a munci)
- certificat de limba B2

ASISTENTI MEDICALI
1.ANGLIA
- cunostinte bune de limba engleza (B1+)
- experienta minim 1 an

2.GERMANIA
- cunostinte bune de limba germana (B1+)

3. Orientul Mijlociu/Malta
- cunostinte bune de limba engleza
- experienta minim 5 ani (in special: terapie intensiva, sala de operatii, neonatologie, urgente)

IMS este o firma specializata in recrutarea personalului medical calificat din toate tarile Europei pentru plasamente in Marea Britanie, Irlanda, Franta, Germania, Orientul Mijlociu si altele.

IMS recrutreaza de altfel si ingineri si tehnician din toate domeniile pentru firme internationale cu projecte internationae.