Muncitori necalificati pentru agricultura Marea Britanie( locuri limitate)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

se cauta muncitori necalificati pentru a munci in Agricultura pe teritoriul Angliei.
Contract de minim 6 luni pana la 12 luni.Nu se cere experienta.

Se lucreaza la sortat si impachetat fructe si legume.

program : Luni - Sambata (8am - 5 pm) - ( 7 lire / ora)

Plata se face saptamanal.

Cazarea si transportul asigurate de catre angajatori.Vor fi cazate cate 6-8 persoane in case mobile, dotate cu living, 3-4 dormitoare , baie , bucatarie.

Se plateste o taxa de 100 euro / persoana ce reprezinta contravaloarea asigurarii de munca pe toata perioada contractului.

Plecari imediate pe data de 20 iunie.

Acte necesare :

- copie dupa BI sau Pasaport pana la data de 10 iunie

- taxa se va plati pana la data de 9 iunie 2012

CERINTE

persoane serioase , care sunt 100% decise sa plece pe o perioada de minim 6 luni pana la 12 luni
- persoane fara vicii majore

BENEFICII OFERITE

- cazare gratuita ( case mobile cu baie, living room, 4-5 dormitoare, complet echipate)
- transportul dus gratuit