Cofrajori constructii Marea Britanie

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE recruteaza pentru partenerul sau din Irlanda si Marea Britanie cofrajori cu experienta pentru constructii civile pe teritoriul Angliei.

Start Date: Imediate
Oferta salariala: 1540 - 1860 GBP/luna NET
Ore lucrate: 48-50h/saptamana
Contract semnat pe perioada nedeterminata.

CERINTE

Cerinte profil eligibil:
Experienta pe un post similar: 3 ani+
Limba engleza - nivel mediu
Carnet de conducere - optional;
Cazier judiciar curat;

Responsabilitati:
Ajuta la turnarea betonului vertical.
Încărcari si descărcari materiale in zonele de lucru.
Operare echipament de monitorizare, inclusiv unelte electrice, ferăstraie, ciocane, etc.
Citirea si interpretarea planurilor.
Experienta operare Peai, Dakar sau Ischebeck.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile oferite:
Cazare asigurata de catre angajator;
Transport de la cazare la loc de munca - asigurat de catre angajator;
Asistenta in obtinerea NINO (National Insurance Number);
Asistenta in obtinerea cardului CSCS;

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.