Chelnerite, Barmani, Bucatari pentru Londra

Marshall Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Chelnerite: Preluare de comenzi, ducerea comenzilor la masa, pregatirea meselor si a salii,
Barmani: experienta obligatorie, cunostinte de mixologie, si preparare de cocktails -a must
Bucatari: experienta obligatorie in bucatarie internationala, in functie de rang cunostinte necesare de transare a carnii , de preparare a meniurilor mediteraneene si a pastelor

CERINTE

Serios, aspect fizic placut, experienta si limba engleza sunt necesare

BENEFICII OFERITE

Masa gratuita,
Se ofera locuri de cazare contra cost

Reprezentanta face parte din familia Agentiei Marshall din Londra. Fiind una din locatiile strategice din Europa, Marshall Romania raspunde cererii de munca pentru zona Angliei. De-a lungul celor 20 de ani de experienta in Catering & Hospitality s-au cladit relatii cu zeci de restaurante londoneze unde azi lucreaza foarte multi dintre candidatii nostri. http://www.marshallagency.co.uk/
Biroul din Romania s-a deschis pentru a evita alte comisioane inutile platite agentiilor de recrutare intermediare. Astfel candidatii nostri pot avea toate informatiile necesare ce tin de piata muncii in UK .