Care Assistants (Infirmiere) for UK - NO commission

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru partenerii nostri din UK, cautam CARE ASSISTANTS dornici sa lucreze in centrele de ingrijire batrani din UK.

Responsabilitati:
- asigurarea ca beneficiarul primeste cel mai inalt standard de ingrijire
- asistenta si ajutor in schimbarea hainelor, hranire si deplasare
- activitati de curatenie
- suport moral

NU percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii!

CERINTE

- Limba engleza la nivel mediu
- Reprezinta avantaj daca aveti experienta/studii/cursuri in fizioterapie, masaj terapeutic, asistenta sociala, kinetoterapie, infirmierie, lucrul cu persoane cu dizabilitati fizice sau psihice
- Persoana rabdatoare, comunicativa si orientata catre lucrul cu persoane in varsta

BENEFICII OFERITE

- Contract full-time + ore suplimentare
- Salariu brut cuprins intre £ 6.80/ora - £ 8.00/ora, in functie de angajator.

Asadar, salariul NET (dupa taxe) este cuprins intre:
Pentru 40 de ore lucrate salariul NET este intre £ 1048 - 1189/luna (1487 - 1687 Euro)
Pentru 48 de ore lucrate, salariul NET este intre £1208 - 1378/luna (1711 - 1955 Euro)
Pentru 60 de ore lucrate, salariul NET este intre £ 1448 - 1661/ luna (2054 - 2356 Euro)

- Cazarea este asigurata contra-cost de angajator si costa aprox. £ 75 - 80 / saptamana, in functie de locatie
- Concediu de 28 de zile, platit
- Training
- Asigurare medicala
- Asistenta pentru obtinerea NiNo si Bank account

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.