bone uk

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Cunostinte medii de limba engleza
Se ofera:
• Masa gratuita oferita de familia care o sa va angajeze
• Cazare gratuita
• Salariu minim 130 lire sterline pe saptamana
• Contract pe minimum 3 luni de zile

CERINTE

Activitatea se desfasoara in centre comerciale in standuri special amenajate. Dumneavoastra va trebui sa prezentati clientiilor eficacitatea produselor si calitatea acestora.
• In standurile special amenajate va trebui sa interactionati cu fiecare persoana ,posibil client.
• Produsele comercializate de companie fac parte din gama produselor cosmetice pentru corp.
• Se ofera comision din vanzari 20% -30% bonusuri procentuale in functie de vanzarile dvs. in fiecare zi
• Salariul minim garantat de £ 40 / zi pentru primele 2 saptamani .
• Dupa primele 2 saptamani, agentul va primi doar rata de 20% -30% din vanzarile personale.
• Fiecarui candidat i se va returna costul biletului de avion numai daca va lucra cel putin 30 de zile numai atunci angajatul va avea dreptul la rambursarea integrală a biletului de avion pana la 100 de lire sterline.
• Cazare: Apartamentele sunt confortabile si includ TV, cablu, calculatoare si acces la internet in cele mai multe apartamente, precum si toate echipamentele necesare electrice. Ratele de inchiriere sunt de 75 £- 85£. Cheltuielile sunt incluse si sunt deduse direct din salariu. Doua persoane cel mai mult intr-o camera.
• Masa nu se asigura
• Programul de lucru: 9 ore pe zi, de la 09:00 la 18:00
• Transportul catre locul de munca: Toate apartamentele sunt situate la cativa pasi de centrele comerciale.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal