BabySitting/ Au Pair in Marea Britanie.

Agentia Flamingo-jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Majoritatea familiilor engleze au nevoie de o persoana care sa aiba grija de copii lor in timp ce ei lucreaza, altii doresc munci casnice usoare. Sunteti tratata ca un membru al familiei. Familia ofera: cazare, masa completa si camera separata.

Posibilitate de castig intre 360,00-700,00 lire sterline/ luna pentru 5-8 ore lucrate pe zi (cu 2 zile libere sambata si duminica). Pentru solicitarile peste program se plateste separat.
Pentru persoane care doresc invatarea limbii engleze sau inbunatatirea ei, exista cursuri de limba care se desfasoara in scoala locala.
Avem permanent 10-15 famili care solicita ,,au pair,, sau ,,mothers help,, (menajere).
Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati prin telefon 0749202788 de luni pana vineri intre orele 11-13,30.

CERINTE

Pot candida persoane care sa aiba cunostinta de baza a limbii engleze, sa-i placa copii, sa fie sociabil, cinstit, prietenos.

Suntem o Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate, autorizata de Ministerul Muncii si Solidaritatii Sociale Inspectia Muncii - I.T.M. Covasna cu nr. 2327/06.06.2003. Nr.ord.reg.com./an: J14/559/1992

Obiectivul nostru este sa oferim un serviciu cooperant de incredere pentru ambele parti.
Pentru informatii suplimentare va rugam contactati-ne cu incredere!