Au pair UK

Admirals Crewing Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

AU-PAIR este un program de schimb cultural care vă oferă posibilitatea să vizitați Regatul Unit și să vă îmbunătățiți cunoștințele de limba engleză într-un mediu natural, precum și să aflați mai multe despre cultura, tradițiile și obiceiurile britanicilor.

Au-pairul este persoana care participa la un schimb cultural alaturi de o familie gazda din tara aleasa de catre candidat. Au-pairul va locui in casa familiei gazda o perioada stabilita, ca un membru integrat al familiei, ajuta la cresterea copiilor si la treburile casnice existente, in schimbul unei remuneratii saptamanale.

CERINTE

Să aveți o anumită experiență în creșterea copiilor și în treburile casnice generale.
• Să puteți comunica în limba engleză
• Sunteți în bună stare fizică și psihică care vă permite să vă ocupați de copii.
• Să aveți dorință să vă integrați în viața familiei gazdă și să vă adaptați la obiceiurile britanice.
• Să doriți să faceți cunoștință cu Regatul Unit și cultura sa.

BENEFICII OFERITE

Cazare si masa

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare personal pentru strainatate.