Au Pair in Marea Britanie

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam candidate pentru Au Pair in Marea Britanie.
Descrierea jobului:
-persoana tânara care locuieste în conditii de egalitate cu o familie din Marea Britanie. Au pair-ul ajuta familia la îngrijirea copiilor si/sau treburi domestice,calatoreste cu familia.
In timpul sau liber se poate retrage in camera sa, sau poate iesi in oras cu prietenii.

Acte necesare inscriere:
-CV in limba engleza
-fotografie full body
-diplome/recomandari, daca aveti

Costuri:
- 40 RON, taxa de procesare dosar
- 200 Euro, taxa de mediere (se achita in momentul semnarii contractului de munca)

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic

Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa: Brasov,B-dul Eroilor nr.3A,Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18
Tel.0268420942,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro

CERINTE

-fete cu varste cuprinse intre 20-27 ani
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu
-seriozitate

BENEFICII OFERITE

-contracte intre 3-12 luni, de dvs depinde perioada .
-alocatie saptamanala intre 70-100 lire sterline/saptamana
-cazarea este asigurata gratuit.Camera proprie in casa familiei gazda.
-masa este asigurata gratuit si sta la masa impreuna cu familia
-program: intre 25-35 ore/saptamana

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate