Asistenti Medicali, UK, £14,00/ora

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Care Home
Interviuri in Bucuresti: 9 – 10 Noiembrie
Locatie; Wales
Tip-ul job-ului: Full time
Salariu: £14,00/ora

CERINTE

- Candidatii trebuie sa fie in curs de inregistrare la NMC (PRN / PIN)
- Candidatii care au nevoie de IELTS sunt eligibili
- Nivelul de limba engleza solicitat este A2 – B1
- Nu se solicita experienta, insa aceasta poate reprezenta un avantaj in cadrul interviului

BENEFICII OFERITE

Calatorie si acomodare:
- Bilet de avion
- Transport de la aeroport asigurat de angajator
- 3 luni de cazare gratuita
- Imprumut de £500 daca este necesar care va fi recuperat de angajator in 3 luni
Salariu:
- Asistenti cu PRN: £8.00/ora
- Asistenti cu PIN aflati in perioada de proba: £12.00
- Asistenti cu PIN dupa perioada de proba: £14.00

Training, concediu si ture:
- Perioada contractual: 1 an cu posibilitatea de prelungire
- Concediu annual: 28 de zile / an
- Program standard de lucru: 44 ore / saptamana
- Ture de zi si de noapte

Alte beneficii:
- Schema de pensii
- Uniforma
- Training
- Suport pentru DBS si NINO

Va ajutam cu:
- Inregistarrea la NMC
- Simulari de interviu in limba engleza
- Materiale pregatitoare in limba engleza

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.