Asistenti medicali si infirmieri - Anglia - INTERVIURI IN ROMANIA

Bluerock Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noi te angajam direct si, de aceea, te vei bucura de toate beneficiile oferite angajatilor Bluerock Healthcare: training, plasamente in spitale, centre medicale si azile situate pe tot teritoriul Angliei, posibilitate de relocare la cerere, cresteri salariale periodice, pensie si multe altele!

CERINTE

- Atitudine pozitiva, sa fii sociabil, onest si sa ai o fire grijulie.
- Orice calificare sau experienta in domeniul medical constituie un avantaj, insa nu este obligatorie.
- Minimum de experienta in ingrijirea unui membru al familiei.

BENEFICII OFERITE

• Castiguri salariale excelente: intre £7.60 si £15.37/ora (se plateste suplimentar Duminica).
• Interviuri si consultanta GRATUITA in alcatuirea aplicatiei la noul nostru birou deschis in Bucuresti, inclusiv suport in ceea ce priveste aplicatia pentru obtinerea NMC/PIN (asistenti medicali).
• Cursuri de limba Engleza pentru incepatori sau pregatire IELTS decontate de Bluerock dupa inceperea muncii.
• Curs autorizat de introducere in sistemul sanitar Britanic la sosirea in UK, in urma caruia se ofera certificare.
• Cazare la hotel de 4* cu SPA pe durata trainingului, mic dejun si pranz - costuri acoperite intergal de noi!
• Inceperea muncii in maximum o saptamana de la sosirea in Anglia.
• Contract de munca cu Bluerock, pe perioada nedeterminata!
• 28 de zile de concediu de odihna platit pe an.
• Suport in obtinerea DBS check (cazier judiciar in UK), asistenta in gasirea unei cazari permanente, in deschiderea unui cont bancar si obtinerea NINO (National Inssurance Number).
• Incadrareea intr-un sistem de pensii.

Bluerock Healthcare este o companie de recrutare de personal medical recunoscuta in Marea Britanie, cu o vasta experienta in plasarea de personal medical catre institutii de specialitate pe intreg teritoriul tarii. Incepand cu anul 2011, peste 1.000 de profesionisti din domeniul medical din Romania si Bulgaria au venit in Marea Britanie prin intermediul nostru. Compania activeaza in aproape 10 tari din Europa si, recent, au deschis un birou si la Bucuresti.