ASISTENTI MEDICALI CU PIN - in spitale din UK

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam asistenti medicali cu PIN in spitale private si case de batrani:
asistenti medicali generalisti cu experienta in: chirurgie, bloc operator, ATI, neurologie, psihiatrie, cardiologie, oncologie, ortopedie,urgente.

Interviuri webcam - Skype, se vor programa de comun acord cu fiecare candidat in parte.

Detalii oferta:
Locatie: Spitale private si case de batrani situate pe tot teritoriul UK

Durata Contract: permanent

CERINTE

CONDITII:
Cunostinte bune de limba engleza
Status NMC: PINNED nurse

Salariul annual brut: £27,500 - £32,500 , in functie de experienta

Salariu pe ora: £ 14 – 17

BENEFICII OFERITE

PROGRAM DE LUCRU:

40 ore/saptamana. Se pot efectua ore suplimentare.
Se lucreaza in ture, programul se stabileste impreuna cu asistenta-sefa din casa de batrani / spital.

Beneficii
- 25 zile concediu annual de odihna plus zile libere legale
- cursuri de pregatire
- asigurare privata de sanatate
- asigurare de viata
- uniforma furnizata de angajator
- contributie la sistemul de pensii

TRANSPORT SI CAZARE:
Bilet de avion + prima luna de cazare gratuite
Pachet de relocare pentru asistentii medicali care sunt deja in UK
Imprumut de £1000 (se va deduce din salariu in decurs de cateva luni)

ATENTIE!!! Firma BRAINS CONSULTING NU PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION DE LA CANDIDATI!!!

Puteti urmari ofertele noastre pentru asistenti medicali si pe Facebook la asistenti medicalistrainatate

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.