ASISTENTE IN AZILE PENTRU PERSOANE VARSTNICE IN ANGLIA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere JOB: Job4Life recruteaza pentru partenerul sau din Marea Britanie ASISTENTE cu sau fara experienta in azile pentru persoane varstnice
Locatie: London, Liverpool, Manchester, Leeds, Oxford, Cambridge, Glasgow, Bristol, Cardiff, Edinburgh, Coventry, York, Brighton,.

Oferta salariala:
Asistente inscrise pentru inregistrare la NMC - £7,40ora lucrata;
Asistente inregistrate deja la NMC intre £14 - £15,37/ora lucrata;
Ofertele salariale variaza in functie de locatie, experienta, perioada de training, etc.

Ore lucrate: minim 35 ore lucrate pe saptamana + posibilitatea orelor suplimentare

Training:
Asigurat de angajator ( de la 4 zile - pana la 2 saptamani);

Beneficii:
posibilitatea asigurarii transportului pana in Marea Britanie de catre angajator pentru ca mai apoi, suma sa fie dedusa din salariu;
contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie;
cazare asigurata contracost in apropierea azilului
Concediu de odihna platit in functie de numarul de ore lucrate
Concediu medical platit;
Asigurare medicala
Suport in gasirea unei cazari in zona azilului

Cheltuieli relocare:
Toti candidatii trebuie sa aiba asupra lor o suma de min. 300 de lire la sosire in UK pentru primele doua saptamani pana la primul salariu:
Transportul pana in UK
Cazarea
Mancare

CERINTE

Cerinte:
Limba engleza - nivel intermediar - minim B1
Experienta pe o pozitie similara - constituie avantaj;
Candidatii interesati trebuie sa fie apti fizic;
CV in limba engleza

Responsabilitati:
ajutarea in servirea mesei si hranirea beneficiarilor pentru a asigura o alimentatie si consum de lichide adecvate;
participe la intalnirile, sedintele si traingurile organizate de catre managerul centrului;
administrarea si evidenta tratamentelor medicale si asigurarea stocului disponibil de medicamente pentru urmatoarele 24 de ore;
inregistrarea observatiilor de baza si punerea in aplicare a unui plan de ingrijire;
asigura actualizarea fiselor de observatie;
de a prescrie, promova si ajuta la igiena personala si mobilitatea varsticilor in colaborare cu infirmierele/ingrijitoarele din centru;

Pentru detalii ne puteti contacta la numerele de telefon 0740 644 175 / 0720 878 151 .
NU PERCEPEM COMISION/TAXA DE LA CANDIDATI!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.