Asistent personal - 345-500 lire saptamanal

European Staff Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatii: clientii pot fi de pe intreg teritoriul Angliei
Salariu: intre 345 si 500 lire pe saptamana (salariu platit lunar)
Program de lucru: 8-10 ore pe zi cu 2 ore pauza - se petrec in medie intre 3 si 8 saptamani cu fiecare client urmand un timp liber intre cateva zile si 2 saptamani intre clienti. Se ofera continuitate de munca
Experienta: nu este necesara insa de dorit exista
Cazare si hrana: cazare gratuita, unii clienti asigura si hrana
Training: 3 zile de training platit. Cazare si hrana asigurate gratuit pe timpul training-ului
Transport: la si de la client, decontat de angajator
Concediu anual platit
Responsabilitati generale: asistarea clientilor cu: igiena personala, mobilitate, administrarea medicatiei, un usor menaj al casei si gatit, cumparaturi, etc
Cerinte: nivel intermediar de engleza (cel putin)
Informatii aditionale: asistenta cu deschiderea contului bancar si aplicarea pentru National Insurance Number

CERINTE

Engleza - intermediar

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare pentru joburi in strainatate