Asistent Medical Generalist Marea Britanie

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza asistenti medicali generalisti pentru toate zonele din UK! Colaboram cu mai multi angajatori de pe teritoriul Marii Britanii oferindu-ti posibilitatea de a avea un munca in zona preferata.

Beneficii:

Asistent Medical Generalist înregistrat în Ordinul Asistenților din UK (NMC) – Registered Nurse, cu un venit brut intre ££16/oră.

Dacă nu vrei să aștepți până la primirea avizului de liberă practică (PIN), poți începe lucrul ca Pre-Reg. Nurse (Senior Care Assistant) , cu un venit brut intre ££16/oră.

Se asigura asistenta pentru sustinearea testului IELTS
Timpul de munca:de ore pe saptamana
Transport asigurat: biletului de avion platit de angajator
Cazare asigurata pentru primele doua saptamani
Pana la 400 de lire pentru prima luna la chirie si depozit (nerambursabil)

Posibilitatea obținerii unui avans de maxim £1000 (rambursabili în 6 luni)

Ajutor în demersurile pentru pentru a fi în legalitate (obținerea tuturor documentelor, deschiderea unui cont bancar, eliberarea și plata cazierului din UK, NINO etc.)

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic la numarul de telefon: 0733 733 411 sau la adresa de email: office@brainsconsulting.ro

CERINTE

• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• In curs de inregistrare la NMC-PRN

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.