Asistent la domiciliu Anglia

B.V SMART HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face? - Responsabilități -
• Sa asiste clientii care au nevoie de ajutor;
• Sa ajute clientii cu probleme de imobilitate si alte dizabilitati;
• Sa acorde ajutor clientilor privind activitatile fizice si mentale;
• Sa adune, sa spele, sa calce hainele clientilor;
• Sa prepare, sa serveasca, sa stranga masa;
• Sa faca curatenie;
• Sa raspunda la usa si la telefon;
• Sa citeasca si sa scrie rapoarte privind activitatea de lucru;
• Sa respecte politicile companiei;
• Sa raporteze coordonatorului orice schimbare de sanatate a clientului.

CERINTE

Cum ne dorim să fii? - Cerințe -
• Persoane organizate, responsabile, flexibile, empatice, motivate;
• Program de lucru de 8 ore pe zi;
• Persoane cu spirit de echipa, active;
• Abilitati de comunicare foarte bune;
• Permis de conducere categoria B – optional;
• Limba engleza la nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?

• * CONTRACT DE MUNCA SIGUR *
• Decontare bilet de avion in limita a 100£;
• Instruire la locul de munca si diploma de specializare in domeniu;
• Salariu motivant:
1. Daca nu detii permis: 8.10£/ora in timpul saptamanii, 8.30£/ora in weekend
2. Daca detii permis: 8.50£/ora in timpul saptamanii, 8.70£/ora in weekend – Double Up
3. Daca detii permis: 8.30£/ora in timpul saptamanii, 8.50£/ora in weekend – Single

• Cazare: 11.30£/noapte/persoana (350£/persoana/luna cu utilitatile incluse) si 14.52£/noapte/cuplu (450£/cuplu/luna cu utilitatile incluse) ;
• Masina de serviciu si decontare benzina/motorina lunar.
• Posibilitati de avansare;
• Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut.