Anglia;Muncitori constructii;supraveghetori;soferi;agricultori;agenti paza.

JobsUkLtd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Muncitori calificati necalificati constructii;supraveghetori;agenti paza;agricultori;soferi;baby-siter;muncitri curatenie;ingrijitori batrani....

CERINTE

CerinteVarsta cuprinsa intre 18-60 ani....Recrutam persoane extrem de serioase.Calificarea constituie un avantaj in ocuparea locului de munca.
Cunoasterea limbi engleze nu este obligatorie.
Exclus intermediari.

BENEFICII OFERITE

Salariu cuprins intre 1800-2800 GBP in functie de specializare.Program cuprins intre 8-10 ore pe zi.
Sambata Duminica libere.Ore suplimentare platite separat.Cazarea inclusiv masa sunt asigurate de catre angajator.

Intrarea Romaniei in uniunea europeana in anul 2007 a prilejuit o deschidere a membrilor uniunii pentru piata de forta de munca ieftina din Romania. Firma noastra s-a impus pe piata fortei de munca dand dovada de seriozitate in relatiile cu partenerii avand o buna conlucrare atat cu firmele angajatoare cat si cu angajatii cautand creerea unui cadru armonios intre parti.