Angajam muncitori calificati-necalificati Anglia;Spania;Grecia;Italia;Germania;Grecia;Suedia;Norvegia

JobRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Limba nu constituie un avantaj in vederea ocuparii locului de munca.Recrutam persoane serioase .
Muncitori necalificati-calificati pe urmatoarele domenii:
Constructii;medicina:agricultura;turism;alimentatie publica;curatenie stradala;babysiter;asistenti sociali...

CERINTE

Vor fi acceptati si vor primi detaliile doar candidatii care indeplinesc conditiile minime de eligibilitate:
Varsta minima 18 ani.
Fara cazier judiciar.
Pentru muncitori calificati experienta minima 6 luni.

BENEFICII OFERITE

Salarizare:intre 16-22 Euro ora/brut ( 1600-3200 Euro /luna in functie de specializare).
Sambata si Duminica libere.
Durata:Contract minim pe 6 luni cu posibilitate de prelungire
Ore suplimentare platite
Asigurari sociale si medicale platite.
Mediu de lucru placut.

Locuri de munca in toara Europa(Italia,Spania,Grecia,Anglia,Germania;Finlanda;Suedia;Norvegia).
Intrarea Romaniei in uniunea europeana in anul 2007 a prilejuit o deschidere a membrilor uniunii pentru piata de forta de munca ieftina din Romania. Firma noastra s-a impus pe piata fortei de munca dand dovada de seriozitate in relatiile cu partenerii avand o buna conlucrare atat cu firmele angajatoare cat si cu angajatii cautand creerea unui cadru armonios intre parti.