Angajam Macelari (Transatori/Fasonatori/Dezosatori)

Best Opportunity

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti MACELAR cu experienta cel putin 2 ani de zile in transare/fasonare/sacrificare carne de porc/oaie/vita si iti doresti un loc de munca bine platit in Marea Britanie?
Compania Best Opportunity organizeaza „Proba Cutitului” pe data de 25.Iunie.2016 pentru posturile de macelari, pentru marii parteneri din intreg teritoriul Angliei.

CERINTE

NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION PENTRU PARTICIPARE SAU PLECARE !!!!
Pentru programare si inscriere nu ezitati sa ne contactati acum la nr.de tel.: 0766.086.788/0761.332.327 sau pe adresa noastra de email:tatiana@jobopportunityuk.com

BENEFICII OFERITE

Alatura-te noua CHIAR ACUM si vei avea urmatoarele beneficii:
 Plata de la 8,40 £/h ,poate sa ajunga la 12 £/h (in functie de competenta,experienta dumneavoastra si rezultatul probei de lucru).
 Orele suplimentare platite corespunzator, pana la £12/h.
 Salariul este platit saptamanal in contul bancar.
 Minim 8 ore de munca pe zi + posibilitatea orelor suplimentare (se poate ajunge la un salariu saptamanal de pana la 450 de lire echivalentul a 650 Euro).
 Concediu platit integral 28 de zile pe an.
 Contracte de munca pe perioada nedeterminata.
 Echipamentul de munca se ofera gratuit de catre angajator: ustensile,cutite,salopete,manusi de zale,masate.
 Pentru grupuri de macelari se organizeaza transportul de la aeroportul din UK catre cazare.

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare forta de munca pentru ferme din Marea Britanie.