Angajam Macelari-Fasonatori

360 Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOC DE MUNCA IN BEDFORD !!!
360 Recruitment caută 6 fasonatori vita si 10 ucenici măcelari in Bedford (lângă Luton).
UCENICII
• £ 7.20/h overtime £10.80
• Șanse de avansare
Salariile pentru un fasonator experimentat sunt in jur de £390 gross iar in secția de taiere sunt 3 grupe de salarizare cuprinse intre £320 si £380. Engleza minima e necesara, la fel si spaniola încât șeful de echipa este portughez!
Experiența Obligatorie !!
Contact:
-Pentru un interviu telefonic sunați la 00447930189363 Stefan-Marcel
De luni pana vineri intre orele 8:30 - 17:30 ora Angliei
-contact prin e-mail Stefan@360rec.co.uk
(CV sau specificați unde ați muncit ce faze/posturi ați lucrat cat mai detaliat va rog)
Pentru mai multe oferte vizitează noul nostru site 360 Recruitment

CERINTE

Ucenicul trebuie sa știe sa mânuiască cuțitul si sa fi lucrat in domeniu !!!
• cunoștințe minime de Engleza,#
• Nu angajam ucenici care nu au nici o experiența in domeniu

Aici, la 360 Recruitment ne-am specializat in recrutarea de muncitori cu experiența in trei sectoare-cheie, industria cărnii, programări de conducere și inginerie / fabricație. Există o șansă bună, dacă lucrați într-unul din aceste sectoare sa fi auzit deja de noi aici, la 360 Recruitment, dar sunteți conștienți de exact ceea ce putem face pentru a ajuta?

Pentru că noi, aici, la 360 avem o baza de clienți stabilita care operează intr-un număr de tari din întreaga lume, inclusiv Marea Britanie și Europa, suntem capabili de a recruta atât personalul permanent cat și cu contract. Din păcate în acest moment nu oferim locuri temporare.

Dacă ne contactați pentru un rol mai permanent sunt multe lucruri cu care va putem ajuta, de exemplu, CV-ul, pregătirea pentru interviu, și toate celelalte aspecte ale procesului de vânătoare a locului de muncă. Dacă sunteți deja un antreprenor cu experiență, atunci va rugam sa ne contactați pentru o discuție despre seturile de calificare și apoi să ne spui când devin disponibile pentru următoarea ta slujba si va vom găsi ceva potrivit.