60 de locuri disponibile pentru postul de operator in depozit UK Ianuarie-Februarie

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta de lucru - Muncitori Depozite, Anglia!??
Plecari incepand cu 20 Ianuarie! Locuri limitate, inscrie-te acum!

Nu se cere experienta, iar plecarea este imediata !

Selectam barbati, femei, cupluri, pentru a lucra in depozite din Anglia! Nu se percep taxe de mediere!

Responsabilitati la locul de munca:
Ridicare, ambalare, incarcare si descarcare, transportul marfurilor pe teritoriul depozitului, completarea facturilor si alte responsabilitati legate de post.

CERINTE

- Limba engleza la nivel conversational;
- Seriozitate;
- Profesionalism;
- Disponibilitate imediata.

BENEFICII OFERITE

- Salariza cuprinsa intre 7,50 si 10,00 lire pe ora, in functie de nivelul de limba engleza, ture, schimburi, etc
- In momentul in care candidatul ajunge la destinatie (WOLVERHAMPTON BUS/TRAIN STATION) va fi asteptat de catre un reprezentant va fi cazat si asistat pana la inceperea muncii.
- Asistenta gratuita pentru programare la NINO (national insurance number) si deschidere cont bancar.
- SIM card Lyca Mobile gratuit.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595