MUNCITORI in constructii - Alexandria

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

www.humangest.ro

RESPONSABILITATI:

- Activitatea se desfasoara pe santiere stradale;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Cautam pentru unul dintre clientii nostri, companie italiana cu sediul in Alexandria, specialisti ce apartin urmatoarelor categorii profesionale:

- zidari;
- experti in instalatii hidraulice;
- mecanici utilaje.

Se cere:

- Experienta in domeniu;
- Seriozitate;
- Disponibilitate imediata.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Se ofera salariu atractiv si contract de munca.

NU pecepem comision!

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.