Director Agentie de turism

SIND ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte personalizate
- se ocupa de realizarea pachetelor turistice
- isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei
- face rezervari hoteliere si de transport, gestionand locurile pe care agentia le are disponibile.
- participa, ocazional, la targuri si expozitii

CERINTE

- detinator al brevetului de turism
- studii superioare economice
- cunoscator al unei limbi de circulatie internationala
- cunostinte de operare PC
- minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului

SIND ROMANIA este o companie de turism care detine peste 15000 de locuri de cazare in hoteluri si vile amplasate in principalele statiuni din Romania. Totodata, compania detine o retea de agentii de turism situate in principalele orase din tara.