Asistent vanzari Alexandria

AUDIO NOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne mărim echipa! Căutăm asistent vânzări în Alexandria !

Intampina, informeaza, programeaza si indruma pacientii
Efectueaza programari,reprogramari si confirmari conform solicitarilor pacientilor
Furnizeaza informatii in legatura cu produsele si serviciile
Promoveaza si vinde produsele si serviciile
Completeaza rapoartele zilnice, intocmeste si arhiveaza documente
Activitati de protocol

CERINTE

Minim studii medii finalizate
Empatie, intelegere si orientare catre client;
Flexibilitate si adaptabilitate
Experienta in vanzari constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Pentru inceput, salariu fix de 2500 lei NET
Bonuri de masă
Bonus in functie de vanzarile realizate
Dezvoltare profesionala ca tehnician acustician-audioprotezist

DESCRIEREA FIRMEI

De peste 22 de ani suntem alături de oameni!

Audionova este lider în piața de aparate auditive din România. Experiența noastră ne-a ajutat să înțelegem mai bine omul și felul în care auzul îi influențează viața cotidiană. De aceea, ne dedicăm oamenilor și oferim soluții prin testări de auz, consiliere pentru a gasi cea mai buna solutie, aparate auditive și accesorii. Acțiunile noastre sunt continue și nu se termina odată cu achiziția aparatelor auditive. Acestea continuă cu reglaje și lucrări de mentenanță pentru a îmbunătăți viața tuturor oamenilor care ne calcă pragul.

Te așteptăm în echipa noastră!