ANGAJAM ELECTRICIENI

conav electric srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va comunicam conditiile de selectare a personalului ce urmeaza a fi angajat pentru inlocuire de contori monofazati scadenti metrologic :
 serviciul se desfasoara in orasele Alexandria,Rosiori de Vede si localitatile limitrofe;
 angajarea in perioada de proba se face in regim de timp fractionat (2 ore / zi)
 salariul se acorda in functie de numarul de contori inlocuiti in cursul unei luni de zile;
 raspunsul dvs. va contine si informatia privind disponibilitatea folosirii pentru prestarea serviciului a autoturismului propriu.
Fata de cele mai sus mentionate, asteptam CV-ul dumneavoastra in care se va preciza atat starea actuala (somer/angajat) cat si domiciliul stabil .
CV-ul va fi insotit de copii ale :
 C.I.
 certificat de calificare in meseria de electrician.

Data desfasurarii interviului va fi comunicata ulterior, telefonic sau prin e-mail, catre cei selectati .

SC CONAV ELECTRIC SRL
conavelectric.office@yahoo.ro

CERINTE

- electricieni, cu minima experienta in domeniu, pentru montare contori monofazici la abonati.

Constructii si montaje electroenergetice cu atestare ANRE pentru realizarea de proiectare, executie, reparare, modernizare retele electrice si posturi de transformare la tensiuni de 0,4 - 20 kV, linii electrice aeriene (LEA) si subterane (LES) de joasa si medie tensiune pana la 20 kV