Asistenti medicali generalist Irlanda de Nord

SC. BUARIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Buaria srl,CUI Ro 30650242 in parteneriat cu un important partener din Marea Britanie recruteaza in aceasta perioada as.medicali generalisti pentru un Care home din Irlanda de Nord,oras Craigavon

CERINTE

Se cere:
-diploma de studii
-cazier curat
-limba engleza nivel conversational
-inregistrare NMC initiata faza -PRN

BENEFICII OFERITE

Se ofera: £13.05 pe ora;

-daca esti inca in stadiu de PRN-plata este de 8,30 lire/ora

-timp de lucru-37,5 ore pe saptamana

-se asigura zborul gratuit.

-se asigura-preluarea de la aeroport

-se ofera un ajutor de relocare de £500-bani care vor fi retinuti ulterior din salariul 2 si 3

-mancare gratuita timp de 1 luna,in timpul serviciului

Buaria Srl ,CUI:RO30650242 ,este o firma novice pe piata Plasarii fortei de munca in strainatate, cu o mare putere de dezvoltare.O firma serioasa si sigura ,partenera a unor firme internationale colaboratoare Eures,ceea ce aduce o marja de siguranta in plus viitorilor nostri candidati.

NU PERCEPEM COMISION!