TEHNICIAN SERVICE - Alba Iulia

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detinatorul functiei este responsabil cu oferirea de service pe baza parametrilor si a recomandarilor in locatiile clientilor. Activitatile cuprind:

- verificarea echipamentelor si parametrilor de functionare la punctele din tara;
- vizitarea clientilor si desfasurarea de reparatii;
- intocmirea de rapoarte de cheltuieli pentru fiecare vizita;
- intretinerea sculelor si echipamentelor utilizate in reparatii;
- oferirea de suport superiorului in activitati legate de clienti;
- urmarirea activitatii planificate de superiori;

CERINTE

Studii medii;
Permis categoria B;
Disponibilitate ridicata la deplasari in tara;
Persoana serioasa, muncitoare.
Domiciliu stabil: Alba Iulia

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix motivant.
Masina de serviciu pentru deplasari care poate fi folosita si in interes personal.
Telefon de serviciu.

EDUROM - consultanta resurse umane, cauta TEHNICIAN SERVICE pentru clientul sau, companie multinationala cu activitati la nivel mondial in peste 140 de tari.