Programator Java

Wittmann & Partner Computer Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea de aplicatii Java pe baza cerintelor primite (specificatii)
- testarea codului pentru a corespunde cu criteriile de accpetare
- experienta in dezvoltare de aplicatii server constituie un plus
- experienta in SQL consituie un plus

CERINTE

Cunostinte de Swing/SWT, JDBC, XML, Eclipse, cunostinte minime HTML/CSS

Wittmann & Partner este o companie dinamica, specializata in dezvoltarea, implementarea si intretinerea de software, outsourcing pentru clienti din toata lumea. Activitatea noastra este concentrata pe dezvoltarea si implementarea de aplicatii Internet, Intranet si client-server pentru platforme Windows si Linux/Unix. Echipa actuala este capabila sa ofere expertiza intr-o arie larga de tehnologii si limbaje de programare. Companii din Germania, Franta, U.K., Italia si Romania ne-au ales ca partener de incredere pentru dezvoltarea de software.