Programator ERP

Wittmann & Partner Computer Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de functionalitati si module pentru aplicatii de gestiune economica, pe baza specificatiilor primite.
Tehnologie: client - server

CERINTE

Experienta programare (minim 1 an):
- FoxPro / Visual Basic / PowerBuilder / C#
SQL (MySQL / PostgreSQL / SQL Server / Oracle)

Constituie un avantaj:
- Experienta aplicatii economice:
ERP (stocuri, contabilitate, financiar, salarii) / CRM / SFA
- Experienta PL/SQL sau T/SQL

Wittmann & Partner este o companie dinamica, specializata in dezvoltarea, implementarea si intretinerea de software, outsourcing pentru clienti din toata lumea. Activitatea noastra este concentrata pe dezvoltarea si implementarea de aplicatii Internet, Intranet si client-server pentru platforme Windows si Linux/Unix. Echipa actuala este capabila sa ofere expertiza intr-o arie larga de tehnologii si limbaje de programare. Companii din Germania, Franta, U.K., Italia si Romania ne-au ales ca partener de incredere pentru dezvoltarea de software.