Procesator piese camioane

AUTO BRAND SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea corecta a pieselor de camioane si procesarea comenzilor pentru clienti;
- ofertare pe e-mail si la telefon;
- consultanta tehnica in relatia cu clientul;

CERINTE

- studii superioare, de preferinta studii tehnice;
- experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- cunostinte programe originale piese de camioane;
- abilitati de comunicare si relationare cu clientii.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- bonusuri din vanzari;
- tichete de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

Buna!

Iata cate ceva despre noi: avem un istoric de 15 ani pe piata din Romania si am crescut de la un mic start-up pana la un veritabil jucator pe o piata foarte competitiva.

Suntem unul dintre cei mai importanti importatori si distribuitori de piese de schimb originale pentru autovehicule grele si semi-remorci, industrie deseori glorificata cu titlul de coloana vertebrala a economiei (pe buna dreptate!).

In orice aspect al activitatii noastre, dorim sa contribuim la o lume de afaceri mai buna, prin respect, etica, dedicare si pasiune pentru perfectiune.

Astfel, misiunea noastra este: "sa crestem siguranta in transporturi rutiere, promovand produse durabile si de inalta calitate. Sa cream si sa livram mai multa valoare decat promitem. Sa rasfatam clientii, contribuind cat mai mult la succesul lor."