PLANIFICATOR PRODUCTIE - cu limba germana

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie de productie cu capital strain, localizata in ALBA IULIA, jud ALBA, anuntam selectia pentru pozitia de PLANIFICATOR PRODUCTIE.

Responsabilitati:
- Planificarea tuturor comenzilor de productie, in conditiile utilizarii optime a resurselor
- Realizarea obiectivelor de productie stabilite, cu accent deosebit pe respectarea termenelor
- Supravegherea stocului de produse finite
- Asigurarea de suport catre departamentul logistic
- Actualizarea datelor in sistemul informatic

CERINTE

Cerinte:
- studii superioare (studii in domeniul tehnic reprezinta avantaj)
- cunostinte foarte bune de limba germana
- persoana organizata, riguroasa, responsabila
- foarte bune abilitati de comunicare si munca in echipa

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- dezvoltarea carierei intr-o companie internationala de succes
- scolarizari in strainatate
- pachet salarial atractiv

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.