OPORTUNITATE DEOSEBITA DE CARIERA - SPECIALIST RESURSE UMANE - SEBES

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale acestui post sunt:
- intocmirea contractelor individuale de munca
- gestionarea dosarelor individuale de munca si a fiselor de post
- conceperea, organizarea si sustinerea programelor de formare si perfectionare profesionala
- mentinerea relatiei cu: ITMB, ANOFM, ALOFM si cu alte autoritati publice

CERINTE

- studii superioare in domeniul psihologie/sociologie/relatii publice
- min 1 an experienta in domeniul resurselor umane
- foarte bune cunostinte de legislatia muncii
- absolvirea cursului de Inspector Resurse Umane, constituie un avantaj
- abilitati de operare PC
- foarte bune cunostinte de limba engleza si/sau germana

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- training
- posibilitati de dezvoltare profesionala incadrul unei companii multinationale

Clientul nostru este o companie multinationala care produce, distribuie si exporta produse pe baza de lemn.